Mağazamızda yapmış olduğunuz alışverişler, vereceğiniz teslimat adresine, MNG kargo tarafından ulaştırılacaktır Hafta içi hergün (resmi tatiller hariç) kargoya firmamızdan paket teslimi yapılmaktadır. Kargo firmaları pazar günü hariç hergün paket teslimi yapmaktadır. Telefon numarası bildirilmeyen siparişler işleme alınmaz, herhangi bir aksamada paketinizin tesliminin gecikmemesi için sabit veya gsm numaralarınızı bildirmenizi rica ederiz.

Onaylanan siparişleriniz stokta olan ürün ise en geç 1 veya 3 işgünü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Normal şartlarda siparişiniz en geç 3 işgünü içerisinde size ulaşacaktır. Mobil alan olan bazı ilçelere haftada 1 gün dağıtım yapılmaktadır. Ayrıca stoklarımızda kalmayan numaralardan sipariş verdiğinizde ise üretim nedeni ile teslim süresi daha uzun olabilir. Siparişlerinizin en kısa sürede sizlere ulaşması için ürünleri stoklarımızda bulunduruyoruz, stoklarımızda bulunan ürünlerden verdiğiniz siparişler haftaiçi 16:30 ve Cumartesi 11:00'e kadar onaylandığı taktirde aynı gün kargoya teslim edilecektir. Temin edilemiyor ifadesi bulunan ürünler için sipariş vermeyiniz.

Firmamız yurtiçi bütün şehirlere online satış yapmaktadır. Yurtdışı online perakende satışımız yoktur. Toptan satış mevcuttur.
Cumartesi 11:30'dan sonra verilen siparişler takip eden hafta Pazartesi günü işleme alınır.